Menu

Pismo nowoczesnej

pielęgniarki i położnej

Oficjalny kwartalnik naukowy Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Specjalistycznego

Zobacz koszyk

Panel logowania:

Redakcja

"Pielęgniarstwo Specjalistyczne" ukazuje się od 2014 roku nakładem wydawnictwa "DUX". Kwartalnik publikuje prace badawcze, kazuistyczne i poglądowe z zakresu pielęgniarstwa, zdrowia publicznego i nauk pokrewnych.
Od 2021 roku kwartalnik "Pielęgniarstwo Specjalistyczne" jest wydawany wyłącznie w formie elektronicznej w marcu, czerwcu, wrześniu i grudniu.

Zapraszamy do współpracy pracowników naukowych i dydaktycznych, opiekunów kół naukowych do współpracy w ramach Rady Redakcji, jako Recenzentów i współtworzących. Zapraszamy też Państwa absolwentów a i studentów uczelni do sięgania po publikacje dostępne w czasopiśmie oraz publikowanie prac własnych.

REDAKTOR NACZELNY

dr n.med. Ewa Molka (PL)

SEKRETARZ REDAKCJI

mgr Ewa Rogula (PL)

mgr inż. Klaudia Krybus (PL)

REDAKTORZY WYDAŃ

mgr Anna Wais (PL)

mgr Lucyna Plewa (PL)

mgr Renata Mroczkowska (PL)

mgr Ewa Rogula (PL)

Phd. Natalia Shygonska (UA)

REDAKCJA JĘZYKOWA

mgr Agnieszka Wypych-Zych (PL)

mgr Wojciech Nyklewicz (PL)

Do góry

Wydawca: WYDAWNICTWO "DUX"

ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom, Polska, tel. 503066297Projekt i wykonanie: GrafikNet

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Wydawnictwo "DUX", ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google Ads. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję