Menu

Pismo nowoczesnej

pielęgniarki i położnej

Oficjalny kwartalnik naukowy Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Specjalistycznego

Zobacz koszyk

Panel logowania:

Regulaminy

Regulamin przyznawania nagrody za najlepszą pracę z zakresu badań podstawowych oraz klinicznych wygłoszoną na Konferencji "Pielęgniarstwa Specjalistycznego".

1. Niniejszy regulamin określa zasady przyznawania przez Pielęgniarstwo Specjalistyczne nagrody za najlepszą pracę z zakresu badań podstawowych oraz klinicznych wygłoszoną na Konferencji "Pielęgniarstwa Specjalistycznego".

2. Do konkursu mogą przystąpić osoby, będący pierwszym autorem pracy zgłaszanej do prezentacji na Konferencji "Pielęgniarstwa Specjalistycznego". Podczas elektronicznego zgłaszania streszczenia pracy na Konferencję kandydat zaznacza chęć przystąpienia do konkursu.

3. Do procedury konkursowej włączone zostaną jedynie prace zakwalifikowane przez recenzentów do prezentacji na Konferencji "Pielęgniarstwa Specjalistycznego" i równocześnie zgłoszone do konkursu.

4. Nagrody przyznawane są przez wszystkich biorących udział w Konferencji w głosowaniu. Na karcie do głosowania, każdy z uczestników konferencji może zaznaczyć tylko jena prace, którą uznaje za najlepszą.

5. Nagrody zostaną wręczone laureatom Konkursu w czasie ceremonii zamknięcia Konferencji "Pielęgniarstwa Specjalistycznego".

6. O wysokości nagrody decyduje corocznie Redaktor Naczelny. W roku 2014 wysokość nagrody za najlepszą pracę z zakresu badań podstawowych oraz badań klinicznych wynosi po 1 000 złotych ( 250 euro).

Do góry

Wydawca: WYDAWNICTWO "DUX"

ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom, Polska, tel. 503066297Projekt i wykonanie: GrafikNet

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Wydawnictwo "DUX", ul. Karola Miarki 11/1, 41-902 Bytom. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google Ads. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję